Татарстан Республикасы Санлы үсеш министрлыгында коррупциягә каршы көрәш буенча чираттагы утырыш узды

2019 елның 31 декабре, сишәмбе

Бүген Иҗтимагый совет катнашында Татарстан Республикасы дәүләт идарәсенең Цифрлы үсеш, мәгълүмати технологияләр һәм элемтә министрлыгы каршындагы Коррупциягә каршы тору комиссиясенең утырышы узды.

Утырыш эшендә Татарстан Республикасы дәүләт идарәсенең Цифрлы үсеш министры Айрат Хәйруллин, министр урынбасарлары һәм ведомствоның башка хезмәткәрләре, шулай ук Татарстан Республикасы Элемтә хезмәткәрләре республика профсоюзы, мәгълүматлаштыру һәм элемтә тармагы оешмалары һәм мәгариф учреждениеләре вәкилләре катнашты.

Утырышта катнашучылар коррупциягә каршы сәясәтне гамәлгә ашыру буенча ведомство программасына кергән чараларның агымдагы нәтиҗәләрен карадылар һәм 2020 елга эш планнарын билгеләделәр.