Эшкуарлар өчен Ачык ишекләр көне

2023 елның 5 мае, җомга

Кулланучылар хокукларын яклау һәм кеше иминлеге өлкәсендә күзәтчелек буенча федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча идарәсенең 2023 елның 03 маендагы 19/1052 номерлы «Эшкуарлар өчен Ачык ишекләр көне» акциясе турында»гы күрсәтмәсе нигезендә һәм үз эшчәнлеге турында белешмәләрнең ачыклыгын һәм һәркемгә мөмкин булуын арттыру максатларында 2023 елның 03 маенда 14.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр Роспотребнадзорның Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча идарәсенең Биектау районында территориаль бүлегендә (алга таба – Биектау территориаль бүлеге) эшмәкәрләр өчен алдан язылу буенча Бердәм «ачык ишекләр» көне оештыра.

Биектау ТБ консультация алу өчен алдан язылу түбәндәге телефон номеры буенча башкарыла - (8843-65) 3-02-71 (10.00 сәгатьтән 17.00 сәгатькәчә, төшке аш 12.00 дән 13.00 гә кадәр), шул ук вакытта кызыксындырган сорауны күрсәтергә кирәк.

Бердәм «ачык ишекләр» көннәренең максаты булып, Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсе компетенциясе кысаларында эшкуарларга түләүсез консультация ярдәме күрсәтү тора.

Биектау ТБ эшкуарларны (алдан язылу буенча) түбәндәге адрес буенча көтә: Татарстан Республикасы, Биектау районы, Биектау ав., Полк ур., 2г й., 1001 бүлмә.

Игътибарыгызны шуңа юнәлтәбез, консультациягә язылган эшкуарларга Биектау ТБ килгәндә, сулыш органнарын индивидуаль саклану чараларын (битлекләр, респираторлар) кулланырга кирәк.

Хөрмәтле эшмәкәрләр һәм бизнес вәкилләре!

Без Сезне Бердәм «ачык ишекләр» көнендә алдан язылу буенча консультациядә көтәбез!